průmyslové Změkčovače vody

 • pro bytové domy
 • pro firmy
 • všude tam, kde je buď velmi tvrdá voda, velmi vysoká spotřeba vody nebo obojí

Změkčovače vody Ecowater Systems série 5000 – jsou průmyslové modely dostupné v jedno, dvoj, troj a čtyřnásobné výkonnosti (simplex, duplex, triplex, quadplex). jsou speciálně vytvořeny pro použití na veřejných místech, v bytových domech a v kancelářích, stejně jako v průmyslu, kde je velké spotřeba vody.

Modely jsou plně automatické s proporcionálním řízením, které optimalizuje spotřebu soli a vody na každou regeneraci.

tady se podívejte na instalované změkčovače...

Vysokorychlostní proudové změkčovače vybavené 1″ diskovou záklopkou a novým univerzálním komerčním regulátorem (CUC). Nová 1″ záklopka je vybavena diskem a počet pohyblivých částí je redukován na minimum. Je speciálně vytvořena pro vysokorychlostní proudy s nízkým poklesem tlaku.

modely série 5000 s 2″ připojením:

5102, 5132, 5162, 5192, 5252, 5322, 5362, 5452, 5602

Vysokorychlostní proudové změkčovače, vybavené ventilem ECO FLOW-PACK (EFP) a universálním komerčním regulátorem (CUC). Patentovaná záklopka 2″ ECO FLOW-PACK je vytvořena tak, aby poskytovala vysoké průtokové hodnoty s minimálním poklesem tlaku.

Všechny 1″ a 2″ modely série 5000 jsou nyní vybaveny novým univerzálním kontrolním modulem, který nabízí mnohem větší flexibilitu, když je zapotřebí nastavit mnohočetný systém na změkčování vody. Kontrolní modul CUC může kontrolovat 1 až 4 jednotky stejného modelu.

S mnohočetným systémem jsou možné následující konfigurace

 • Přímý paralelní
  Všechny jednotky dodávají vodu současně. Pokud kterákoliv jednotka vyčerpá svoji kapacitu, ihned se vypne a nastává čas regenerace.
 • Paralelní odložený
  Všechny jednotky dodávají vodu současně. Pokud kterákoliv jednotka vyčerpá svoji kapacitu, zůstane zapnutá, dokud nenastane naplánovaný čas regenerace. Tato konfigurace je vytvořena především pro filtrovací aplikace.
 • Střídavý přímý
  Obvykle je jedna jednotka zařazena jako záložní, dokud druhá, funkční, nevyčerpá svoji kapacitu. Poté se vystřídají a nefunkční jednotka se ihned regeneruje. Když je regenerace skončena, zregenerovaná jednotka se zařadí nakonec řady jednotek.
 • Nejvyšší průtok
  Jedna nebo více jednotek mohou být zařazeny za sebou v záloze (on Stanby). Tyto jednotky se zapínají v okamžiku, když průtok dosáhne naprogramovaného mezního bodu. Poté, co poklesne vodní tok, jednotky se vracejí do režimu on Stanby.

k výběru vhodného průmyslového změkčovače vody

je nutná osobní konzultace

volejte na +420773155755 nebo si vyplňte si

máte rozbor vody?

pošlete nám jej na info@altamore.cz s komentářem